IXGQ90N33TCD1 TO-3P 90A 330V 200W IGBT TRANSISTOR
8 Adet Stokta var, şimdi sipariş ver hemen kargoda
Kategori
*32,93 TL den başlayan taksitlerle!
Product Attribute Attribute Value
IXYS
Product Category: IGBT Transistors
RoHS:  Details
Si
TO-3P
Through Hole
Single
330 V
1.8 V
20 V
90 A
200 W
- 55 C
+ 150 C
Tube
Brand: IXYS
Ürün Bilgisi
IXYS
RoHS:  Details
Si
TO-3P
Through Hole
Single
330 V
1.8 V
20 V
90 A
200 W
- 55 C
+ 150 C
Tube
Brand: IXYS
IXGQ90N33TCD1 TO-3P 90A 330V 200W IGBT TRANSISTOR IXGQ90N33TCD1 TO-3P 90A 330V 200W IGBT TRANSISTOR Yüksek performans, Hızlı Kargo Avantajı ve En uygun fiyat seçenekleriyle ile hemen satın alın. TR0999