IXTP60N20T TO-220 60A 200V 500W 40MΩ N-CHANNEL MOSFET
10 Adet Stokta var, şimdi sipariş ver hemen kargoda
*30,40 TL den başlayan taksitlerle!
Ürün Bilgisi
IXTP60N20T TO-220 60A 200V 500W 40MΩ N-CHANNEL MOSFET IXTP60N20T TO-220 60A 200V 500W 40MΩ N-CHANNEL MOSFET Yüksek performans, Hızlı Kargo Avantajı ve En uygun fiyat seçenekleriyle ile hemen satın alın. TR0460