IXTQ69N30P TO-3P 69A 300V 500W 0.049OHM N-CHANNEL MOSFET
9 Adet Stokta var, şimdi sipariş ver hemen kargoda
*60,82 TL den başlayan taksitlerle!
  Type Designator: IXTQ69N30P
   Type of Transistor: MOSFET
   Type of Control Channel: N -Channel
   Pd - Maximum Power Dissipation: 500 W
   |Vds| - Maximum Drain-Source Voltage: 300 V
   |Vgs| - Maximum Gate-Source Voltage: 20 V
   |Vgs(th)| - Maximum Gate-Threshold Voltage: 5 V
   |Id| - Maximum Drain Current: 69 A
   Tj - Maximum Junction Temperature: 150 °C
   Qg - Total Gate Charge: 156 nC
   tr - Rise Time: 330 nS
   Rds - Maximum Drain-Source On-State Resistance: 0.049 Ohm
   Package: TO3P
Ürün Bilgisi
  Type Designator: IXTQ69N30P
   Type of Transistor: MOSFET
   Qg - Total Gate Charge: 156 nC
   tr - Rise Time: 330 nS
   Package: TO3P
IXTQ69N30P TO-3P 69A 300V 500W 0.049OHM N-CHANNEL MOSFET IXTQ69N30P TO-3P 69A 300V 500W 0.049OHM N-CHANNEL MOSFET Yüksek performans, Hızlı Kargo Avantajı ve En uygun fiyat seçenekleriyle ile hemen satın alın. TR0369