KGF75N65KDF TO-247 75A 650V 484W IGBT TRANSISTOR
20 Adet Stokta var, şimdi sipariş ver hemen kargoda
Kategori
*47,12 TL den başlayan taksitlerle!
IXXH75N60B3D1   TO-247   160A 600V 750W   IGBT TRANSISTOR
IXXH75N60B3D1 IGBT
Type Designator: IXXH75N60B3D1
Type: IGBT
Type of IGBT Channel: N-Channel
Maximum Collector-Emitter Voltage |Vce|, V: 600
Maximum Collector Current |Ic| @25℃, A: 160
Collector-Emitter saturation Voltage |VCE(sat)|, typ, V: 1.85
Rise Time (tr), typ, nS: 125
Package: TO247
Ürün Bilgisi
IXXH75N60B3D1 IGBT
Type Designator: IXXH75N60B3D1
Type: IGBT
Rise Time (tr), typ, nS: 125
Package: TO247
KGF75N65KDF TO-247 75A 650V 484W IGBT TRANSISTOR KGF75N65KDF TO-247 75A 650V 484W IGBT TRANSISTOR Yüksek performans, Hızlı Kargo Avantajı ve En uygun fiyat seçenekleriyle ile hemen satın alın. TR0635