LM2574MX-3.3 - (LM2574M-3.3) SOIC-16W PMIC - SWITCHING VOLTAGE REGULATOR IC
14 Adet Stokta var, şimdi sipariş ver hemen kargoda
Stok Kodu
EN-PM-1656
Fiyat
108,99 TL + KDV
*12,16 TL den başlayan taksitlerle!
Product Attribute Attribute Value
Switching Voltage Regulators
RoHS:  Details
SMD/SMT
SOIC-Wide-14
Buck
3.3 V
500 mA
1 Output
4 V
40 V
58 kHz
- 40 C
+ 125 C
LM2574
Tube
Ürün Bilgisi
Switching Voltage Regulators
RoHS:  Details
SMD/SMT
SOIC-Wide-14
Buck
3.3 V
500 mA
1 Output
4 V
40 V
58 kHz