MCP1824T-3002E/OT SOT-23-5 3.0V 300mA PMIC - LDO VOLTAGE REGULATOR IC
29 Adet Stokta var, şimdi sipariş ver hemen kargoda
Stok Kodu
EN-PM-0282
Fiyat
61,31 TL + KDV
*6,84 TL den başlayan taksitlerle!
Product Attribute Attribute Value
Microchip
Product Category: LDO Voltage Regulators
RoHS:  Details
SMD/SMT
SOT-23-5
3 V
300 mA
1 Output
Positive
220 uA
2.1 V
6 V
Fixed
- 40 C
+ 125 C
200 mV
AEC-Q100
MCP1824
Reel
Cut Tape
MouseReel
Brand: Microchip Technology
Ürün Bilgisi
Microchip
RoHS:  Details
SMD/SMT
SOT-23-5
3 V
300 mA
1 Output
Positive
220 uA
2.1 V
6 V
Fixed
- 40 C
+ 125 C
200 mV
AEC-Q100
MCP1824
Reel
Cut Tape
MouseReel
Brand: Microchip Technology
MCP1824T-3002E/OT SOT-23-5 3.0V 300mA PMIC - LDO VOLTAGE REGULATOR IC MCP1824T-3002E/OT SOT-23-5 3.0V 300mA PMIC - LDO VOLTAGE REGULATOR IC Yüksek performanslı ve güvenilir bu entegre devre, elektronik projeleriniz ve cihazlarınız için ideal çözümü sunar. EN-PM-0282