MG100G1AL3 100A, 450V, NPN, SI, Power Transistor Module
1 Adet Stokta var, şimdi sipariş ver hemen kargoda
Kategori
*136,80 TL den başlayan taksitlerle!
Power Bipolar Transistor, 100A I(C), 450V V(BR)CEO, 1-Element, NPN, Silicon, Plastic/Epoxy, 3 Pin
Ürün Bilgisi
MG100G1AL3 100A, 450V, NPN, SI, Power Transistor Module MG100G1AL3 100A, 450V, NPN, SI, Power Transistor Module Kontrol ve anahtarlama uygulamaları için ideal, kaliteli tasarımıyla uzun ömürlüdür. Hızlı kargo ile hemen sipariş verin. TR0225