NCE30H12 TO-220 120A 30V 120W 0.0035OHM N-CHANNEL MOSFET
10 Adet Stokta var, şimdi sipariş ver hemen kargoda
56,77 TL + KDV
*6,33 TL den başlayan taksitlerle!
NCE30H12 MOSFET
Type Designator: NCE30H12
Type of Transistor: MOSFET
Type of Control Channel: N -Channel
Maximum Power Dissipation (Pd): 120 W
Maximum Drain-Source Voltage |Vds|: 30 V
Maximum Gate-Source Voltage |Vgs|: 20 V
Maximum Gate-Threshold Voltage |Vgs(th)|: 3 V
Maximum Drain Current |Id|: 120 A
Maximum Junction Temperature (Tj): 175 °C
Total Gate Charge (Qg): 48 nC
Rise Time (tr): 10 nS
Drain-Source Capacitance (Cd): 1350 pF
Maximum Drain-Source On-State Resistance (Rds): 0.0035 Ohm
Package: TO220
Ürün Bilgisi
NCE30H12 MOSFET
Type Designator: NCE30H12
Type of Transistor: MOSFET
Total Gate Charge (Qg): 48 nC
Rise Time (tr): 10 nS
Package: TO220
NCE30H12 TO-220 120A 30V 120W 0.0035OHM N-CHANNEL MOSFET NCE30H12 TO-220 120A 30V 120W 0.0035OHM N-CHANNEL MOSFET Yüksek performans, Hızlı Kargo Avantajı ve En uygun fiyat seçenekleriyle ile hemen satın alın. TR0624