NCE30H15K TO-252 150A 30V 130W 0.004Ω N-CHANNEL MOSFET
57 Adet Stokta var, şimdi sipariş ver hemen kargoda
68,12 TL + KDV
*7,60 TL den başlayan taksitlerle!
Ürün Bilgisi
NCE30H15K TO-252 150A 30V 130W 0.004Ω N-CHANNEL MOSFET NCE30H15K TO-252 150A 30V 130W 0.004Ω N-CHANNEL MOSFET Yüksek performans, Hızlı Kargo Avantajı ve En uygun fiyat seçenekleriyle ile hemen satın alın. TR0477