NCP1014AP100G DIP-7 PMIC - SWITCHING CONTROLLER IC
148 Adet Stokta var, şimdi sipariş ver hemen kargoda
Stok Kodu
EN-PM-1349
Fiyat
190,81 TL + KDV
*21,29 TL den başlayan taksitlerle!
Product Attribute Attribute Value
onsemi
Switching Controllers
RoHS:  Details
Flyback
1 Output
100 kHz
72 %
8 V
8 mA
- 40 C
+ 125 C
Through Hole
PDIP-7
Tube
Brand: onsemi
Ürün Bilgisi
onsemi
Switching Controllers
RoHS:  Details
Flyback
1 Output
100 kHz
72 %
8 V
8 mA