NGTB40N60FLWG - (40N60FL) TO-247 40A 600V 257W IGBT TRANSISTOR
7 Adet Stokta var, şimdi sipariş ver hemen kargoda
Kategori
*45,09 TL den başlayan taksitlerle!
Ürün Bilgisi
NGTB40N60FLWG - (40N60FL) TO-247 40A 600V 257W IGBT TRANSISTOR NGTB40N60FLWG - (40N60FL) TO-247 40A 600V 257W IGBT TRANSISTOR Yüksek performans, Hızlı Kargo Avantajı ve En uygun fiyat seçenekleriyle ile hemen satın alın. TR0473