RJP5001APP-00#T2 TO-220F 300A 500V 45W IGBT TRANSISTOR
15 Adet Stokta var, şimdi sipariş ver hemen kargoda
Kategori
*68,40 TL den başlayan taksitlerle!
RJP5001APP-00 IGBT
Type Designator: RJP5001APP-00
Type: IGBT
Type of IGBT Channel: N-Channel
Maximum Power Dissipation (Pc), W: 45
Maximum Collector-Emitter Voltage |Vce|, V: 500
Maximum Gate-Emitter Voltage |Vge|, V: 17
Maximum Collector Current |Ic| @25℃, A: 300
Collector-Emitter saturation Voltage |VCE(sat)|, typ, V: 4.7
Maximum Junction Temperature (Tj), ℃: 150
Rise Time (tr), typ, nS: 500
Collector Capacity (Cc), typ, pF: 130
Package: TO220F
Ürün Bilgisi
RJP5001APP-00 IGBT
Type Designator: RJP5001APP-00
Type: IGBT
Rise Time (tr), typ, nS: 500
Package: TO220F
RJP5001APP-00#T2 TO-220F 300A 500V 45W IGBT TRANSISTOR RJP5001APP-00#T2 TO-220F 300A 500V 45W IGBT TRANSISTOR Yüksek performans, Hızlı Kargo Avantajı ve En uygun fiyat seçenekleriyle ile hemen satın alın. TR0620