SGH23N60UFD - (G23N60UFD) TO-3P 23A 600V 100W IGBT TRANSISTOR
29 Adet Stokta var, şimdi sipariş ver hemen kargoda
Kategori
*34,35 TL den başlayan taksitlerle!
Ürün Bilgisi
SGH23N60UFD - (G23N60UFD) TO-3P 23A 600V 100W IGBT TRANSISTOR SGH23N60UFD - (G23N60UFD) TO-3P 23A 600V 100W IGBT TRANSISTOR Yüksek performans, Hızlı Kargo Avantajı ve En uygun fiyat seçenekleriyle ile hemen satın alın. TR1127