SGH40N60UF - (G40N60UF) TO-3P 40A 600V 160W IGBT TRANSISTOR
5 Adet Stokta var, şimdi sipariş ver hemen kargoda
Kategori
*34,96 TL den başlayan taksitlerle!
SGH40N60UF IGBT
Type Designator: SGH40N60UF
Type of IGBT Channel: N-Channel
Maximum Collector-Emitter Voltage |Vce|, V: 600
Collector-Emitter saturation Voltage |Vcesat|, V: 2
Maximum Collector Current |Ic|, A: 20
Maximum Junction Temperature (Tj), °C: 150
Rise Time, nS: 50
Package: TO3P
Ürün Bilgisi
SGH40N60UF IGBT
Type Designator: SGH40N60UF
Rise Time, nS: 50
Package: TO3P
SGH40N60UF - (G40N60UF) TO-3P 40A 600V 160W IGBT TRANSISTOR SGH40N60UF - (G40N60UF) TO-3P 40A 600V 160W IGBT TRANSISTOR Yüksek performans, Hızlı Kargo Avantajı ve En uygun fiyat seçenekleriyle ile hemen satın alın. TR1075