SGH40N60UFD - (G40N60UFD) TO-3P 40A 600V 160W IGBT TRANSISTOR
Kategori
*34,96 TL den başlayan taksitlerle!
SGH40N60UFD IGBT
Type Designator: SGH40N60UFD
Type of IGBT Channel: N-Channel
Maximum Collector-Emitter Voltage |Vce|, V: 600
Collector-Emitter saturation Voltage |Vcesat|, V: 2
Maximum Collector Current |Ic|, A: 20
Maximum Junction Temperature (Tj), °C: 150
Rise Time, nS: 50
Package: TO3P
Ürün Bilgisi
SGH40N60UFD IGBT
Type Designator: SGH40N60UFD
Rise Time, nS: 50
Package: TO3P
SGH40N60UFD - (G40N60UFD) TO-3P 40A 600V 160W IGBT TRANSISTOR SGH40N60UFD - (G40N60UFD) TO-3P 40A 600V 160W IGBT TRANSISTOR Yüksek performans, Hızlı Kargo Avantajı ve En uygun fiyat seçenekleriyle ile hemen satın alın. TR1076