SGH80N60UF - (G80N60UF) TO-3P 80A 600V 195W IGBT TRANSISTOR
17 Adet Stokta var, şimdi sipariş ver hemen kargoda
Kategori
*31,67 TL den başlayan taksitlerle!
SGH80N60UF IGBT
Type Designator: SGH80N60UF
Type of IGBT Channel: N-Channel
Maximum Collector-Emitter Voltage |Vce|, V: 600
Collector-Emitter saturation Voltage |Vcesat|, V: 2
Maximum Collector Current |Ic|, A: 40
Maximum Junction Temperature (Tj), °C: 150
Rise Time, nS: 70
Package: TO3P
Ürün Bilgisi
SGH80N60UF IGBT
Type Designator: SGH80N60UF
Rise Time, nS: 70
Package: TO3P
SGH80N60UF - (G80N60UF) TO-3P 80A 600V 195W IGBT TRANSISTOR SGH80N60UF - (G80N60UF) TO-3P 80A 600V 195W IGBT TRANSISTOR Yüksek performans, Hızlı Kargo Avantajı ve En uygun fiyat seçenekleriyle ile hemen satın alın. TR1441