SGH80N60UFD - (G80N60UFD) TO-3P 80A 600V 195W IGBT TRANSISTOR
86 Adet Stokta var, şimdi sipariş ver hemen kargoda
Kategori
*31,67 TL den başlayan taksitlerle!
Ürün Bilgisi
SGH80N60UFD - (G80N60UFD) TO-3P 80A 600V 195W IGBT TRANSISTOR SGH80N60UFD - (G80N60UFD) TO-3P 80A 600V 195W IGBT TRANSISTOR Yüksek performans, Hızlı Kargo Avantajı ve En uygun fiyat seçenekleriyle ile hemen satın alın. TR1420