SGS23N60UFD TO-220F 23A 600V 73W IGBT TRANSISTOR
100 Adet Stokta var, şimdi sipariş ver hemen kargoda
Kategori
*25,08 TL den başlayan taksitlerle!
Ürün Bilgisi
SGS23N60UFD TO-220F 23A 600V 73W IGBT TRANSISTOR SGS23N60UFD TO-220F 23A 600V 73W IGBT TRANSISTOR Yüksek performans, Hızlı Kargo Avantajı ve En uygun fiyat seçenekleriyle ile hemen satın alın. TR1133