SGW20N60HS - (G20N60HS) TO-247 36A 600V 178W IGBT TRANSISTOR
85 Adet Stokta var, şimdi sipariş ver hemen kargoda
Kategori
*31,41 TL den başlayan taksitlerle!
Product Attribute Attribute Value
Infineon
IGBT Transistors
RoHS:  Details
Si
TO-247-3
Through Hole
Single
600 V
20 V
- 55 C
+ 150 C
SGW20N60
Tube
Brand: Infineon Technologies
Ürün Bilgisi
Infineon
IGBT Transistors
RoHS:  Details
Si
TO-247-3
Through Hole
Single
600 V
20 V
- 55 C
+ 150 C
SGW20N60
Tube
Brand: Infineon Technologies
SGW20N60HS - (G20N60HS) TO-247 36A 600V 178W IGBT TRANSISTOR SGW20N60HS - (G20N60HS) TO-247 36A 600V 178W IGBT TRANSISTOR Yüksek performans, Hızlı Kargo Avantajı ve En uygun fiyat seçenekleriyle ile hemen satın alın. TR1191