SPA11N60C3 TO-220F 11A 600V 33W 0.38Ω N-CHANNEL MOSFET
33 Adet Stokta var, şimdi sipariş ver hemen kargoda
*19,26 TL den başlayan taksitlerle!
Product Attribute Attribute Value
Infineon
MOSFET
RoHS:  Details
Si
Through Hole
TO-220FP-3
N-Channel
1 Channel
600 V
11 A
380 mOhms
- 20 V, + 20 V
2.1 V
45 nC
- 55 C
+ 150 C
33 W
Enhancement
CoolMOS
Tube
Brand: Infineon Technologies
Ürün Bilgisi
Infineon
MOSFET
RoHS:  Details
Si
Through Hole
TO-220FP-3
N-Channel
1 Channel
600 V
11 A
380 mOhms
- 20 V, + 20 V
2.1 V
45 nC
- 55 C
+ 150 C
33 W
Enhancement
CoolMOS
Tube
Brand: Infineon Technologies
SPA11N60C3 TO-220F 11A 600V 33W 0.38Ω N-CHANNEL MOSFET SPA11N60C3 TO-220F 11A 600V 33W 0.38Ω N-CHANNEL MOSFET Yüksek performans, Hızlı Kargo ve en uygun fiyat seçenekleriyle hemen satın alın. TR3921