SPA20N60C3 TO-220F 20.7A 600V 34.5W 0.19Ω N-CHANNEL MOSFET
35 Adet Stokta var, şimdi sipariş ver hemen kargoda
*14,69 TL den başlayan taksitlerle!
Product Attribute Attribute Value
Infineon
MOSFET
RoHS:  Details
Si
Through Hole
TO-220FP-3
N-Channel
1 Channel
600 V
20.7 A
190 mOhms
- 20 V, + 20 V
2.1 V
87 nC
- 55 C
+ 150 C
34.5 W
Enhancement
CoolMOS
Tube
Brand: Infineon Technologies
Ürün Bilgisi
Infineon
MOSFET
RoHS:  Details
Si
Through Hole
TO-220FP-3
N-Channel
1 Channel
600 V
20.7 A
190 mOhms
- 20 V, + 20 V
2.1 V
87 nC
- 55 C
+ 150 C
34.5 W
Enhancement
CoolMOS
Tube
Brand: Infineon Technologies
SPA20N60C3 TO-220F 20.7A 600V 34.5W 0.19Ω N-CHANNEL MOSFET SPA20N60C3 TO-220F 20.7A 600V 34.5W 0.19Ω N-CHANNEL MOSFET Yüksek performans, Hızlı Kargo Avantajı ve En uygun fiyat seçenekleriyle ile hemen satın alın. TR1201