SPB20N60C3 TO-263 20.7A 650V 208W 0.19Ω N-CHANNEL MOSFET
35 Adet Stokta var, şimdi sipariş ver hemen kargoda
*30,16 TL den başlayan taksitlerle!
Product Attribute Attribute Value
Infineon
MOSFET
RoHS:  Details
Si
SMD/SMT
TO-263-3
N-Channel
1 Channel
600 V
20.7 A
190 mOhms
- 20 V, + 20 V
2.1 V
87 nC
- 55 C
+ 150 C
208 W
Enhancement
CoolMOS
Reel
Cut Tape
MouseReel
Brand: Infineon Technologies
Ürün Bilgisi
Infineon
MOSFET
RoHS:  Details
Si
SMD/SMT
TO-263-3
N-Channel
1 Channel
600 V
20.7 A
190 mOhms
- 20 V, + 20 V
2.1 V
87 nC
- 55 C
+ 150 C
208 W
Enhancement
CoolMOS
Reel
Cut Tape
MouseReel
Brand: Infineon Technologies
SPB20N60C3 TO-263 20.7A 650V 208W 0.19Ω N-CHANNEL MOSFET SPB20N60C3 TO-263 20.7A 650V 208W 0.19Ω N-CHANNEL MOSFET Yüksek performans, Hızlı Kargo Avantajı ve En uygun fiyat seçenekleriyle ile hemen satın alın. TR1438