SPP11N60C3 TO-220 11A 600V 125W 0.38OHM N-CHANNEL MOSFET
188 Adet Stokta var, şimdi sipariş ver hemen kargoda
*19,26 TL den başlayan taksitlerle!
SPP11N60C3 MOSFET
Type Designator: SPP11N60C3
Marking Code: 11N60C3
Type of Transistor: MOSFET
Type of Control Channel: N -Channel
Maximum Power Dissipation (Pd): 125 W
Maximum Drain-Source Voltage |Vds|: 600 V
Maximum Gate-Source Voltage |Vgs|: 20 V
Maximum Gate-Threshold Voltage |Vgs(th)|: 3.9 V
Maximum Drain Current |Id|: 11 A
Maximum Junction Temperature (Tj): 150 °C
Total Gate Charge (Qg): 45 nC
Rise Time (tr): 5 nS
Drain-Source Capacitance (Cd): 390 pF
Maximum Drain-Source On-State Resistance (Rds): 0.38 Ohm
Package: TO220
Ürün Bilgisi
SPP11N60C3 MOSFET
Type Designator: SPP11N60C3
Marking Code: 11N60C3
Type of Transistor: MOSFET
Total Gate Charge (Qg): 45 nC
Rise Time (tr): 5 nS
Package: TO220
SPP11N60C3 TO-220 11A 600V 125W 0.38OHM N-CHANNEL MOSFET SPP11N60C3 TO-220 11A 600V 125W 0.38OHM N-CHANNEL MOSFET Yüksek performans, Hızlı Kargo Avantajı ve En uygun fiyat seçenekleriyle ile hemen satın alın. TR1400