STF20NM60D TO-220F 20A 600V 45W 0.29Ω N-CHANNEL MOSFET
295 Adet Stokta var, şimdi sipariş ver hemen kargoda
*16,72 TL den başlayan taksitlerle!
Product Attribute Attribute Value
STMicroelectronics
MOSFET
Si
Through Hole
TO-220-3
N-Channel
1 Channel
600 V
20 A
290 mOhms
- 30 V, + 30 V
- 65 C
+ 150 C
45 W
Enhancement
Tube
Brand: STMicroelectronics
Ürün Bilgisi
STMicroelectronics
MOSFET
Si
Through Hole
TO-220-3
N-Channel
1 Channel
600 V
20 A
290 mOhms
- 30 V, + 30 V
- 65 C
+ 150 C
45 W
Enhancement
Tube
Brand: STMicroelectronics
STF20NM60D TO-220F 20A 600V 45W 0.29Ω N-CHANNEL MOSFET STF20NM60D TO-220F 20A 600V 45W 0.29Ω N-CHANNEL MOSFET Yüksek performans, Hızlı Kargo Avantajı ve En uygun fiyat seçenekleriyle ile hemen satın alın. TR1188