STGP20NC60V TO-220 60A 600V 200W IGBT TRANSISTOR
7 Adet Stokta var, şimdi sipariş ver hemen kargoda
Kategori
*14,44 TL den başlayan taksitlerle!
Product Attribute Attribute Value
STMicroelectronics
IGBT Transistors
RoHS:  Details
Si
TO-220-3
Through Hole
Single
600 V
2.5 V
20 V
60 A
200 W
- 55 C
+ 150 C
STGP20NC60V
Tube
Brand: STMicroelectronics
Ürün Bilgisi
STMicroelectronics
IGBT Transistors
RoHS:  Details
Si
TO-220-3
Through Hole
Single
600 V
2.5 V
20 V
60 A
200 W
- 55 C
+ 150 C
STGP20NC60V
Tube
Brand: STMicroelectronics
STGP20NC60V TO-220 60A 600V 200W IGBT TRANSISTOR STGP20NC60V TO-220 60A 600V 200W IGBT TRANSISTOR Yüksek performans, Hızlı Kargo Avantajı ve En uygun fiyat seçenekleriyle ile hemen satın alın. TR1197