STGW20NB60HD TO-247 20A 600V 150W IGBT TRANSISTOR
50 Adet Stokta var, şimdi sipariş ver hemen kargoda
Kategori
*23,81 TL den başlayan taksitlerle!
Product Attribute Attribute Value
STMicroelectronics
IGBT Transistors
RoHS:  Details
Si
TO-247-3
Through Hole
Single
600 V
20 V
- 65 C
+ 150 C
STGW20NB60HD
Tube
Brand: STMicroelectronics
Ürün Bilgisi
STMicroelectronics
IGBT Transistors
RoHS:  Details
Si
TO-247-3
Through Hole
Single
600 V
20 V
- 65 C
+ 150 C
STGW20NB60HD
Tube
Brand: STMicroelectronics
STGW20NB60HD TO-247 20A 600V 150W IGBT TRANSISTOR STGW20NB60HD TO-247 20A 600V 150W IGBT TRANSISTOR Yüksek performans, Hızlı Kargo Avantajı ve En uygun fiyat seçenekleriyle ile hemen satın alın. TR1196