STGW20NC60VD TO-247 60A 600V 200W IGBT TRANSISTOR
90 Adet Stokta var, şimdi sipariş ver hemen kargoda
Kategori
*28,88 TL den başlayan taksitlerle!
STGW20NC60VD IGBT
Type Designator: STGW20NC60VD
Type of IGBT Channel: N-Channel
Maximum Power Dissipation (Pc), W: 200
Maximum Collector-Emitter Voltage |Vce|, V: 600
Collector-Emitter saturation Voltage |Vcesat|, V: 1.7
Maximum Collector Current |Ic|, A: 20
Package: TO247
Ürün Bilgisi
STGW20NC60VD IGBT
Type Designator: STGW20NC60VD
Package: TO247
STGW20NC60VD TO-247 60A 600V 200W IGBT TRANSISTOR STGW20NC60VD TO-247 60A 600V 200W IGBT TRANSISTOR Yüksek performans, Hızlı Kargo Avantajı ve En uygun fiyat seçenekleriyle ile hemen satın alın. TR1200