STGW30NC60W TO-247 60A 600V 200W IGBT TRANSISTOR
6 Adet Stokta var, şimdi sipariş ver hemen kargoda
Kategori
*39,01 TL den başlayan taksitlerle!
Product Attribute Attribute Value
STMicroelectronics
IGBT Transistors
RoHS:  Details
Si
TO-247-3
Through Hole
Single
600 V
20 V
200 W
- 55 C
+ 150 C
STGW30NC60W
Tube
Brand: STMicroelectronics
Ürün Bilgisi
STMicroelectronics
IGBT Transistors
RoHS:  Details
Si
TO-247-3
Through Hole
Single
600 V
20 V
200 W
- 55 C
+ 150 C
STGW30NC60W
Tube
Brand: STMicroelectronics
STGW30NC60W TO-247 60A 600V 200W IGBT TRANSISTOR STGW30NC60W TO-247 60A 600V 200W IGBT TRANSISTOR Yüksek performans, Hızlı Kargo Avantajı ve En uygun fiyat seçenekleriyle ile hemen satın alın. TR1109