STGW30NC60WD TO-247 30A 600V 200W IGBT TRANSISTOR
60 Adet Stokta var, şimdi sipariş ver hemen kargoda
Kategori
*39,03 TL den başlayan taksitlerle!
Ürün Bilgisi
STGW30NC60WD TO-247 30A 600V 200W IGBT TRANSISTOR STGW30NC60WD TO-247 30A 600V 200W IGBT TRANSISTOR Yüksek performans, Hızlı Kargo Avantajı ve En uygun fiyat seçenekleriyle ile hemen satın alın. TR0732