STGW50H60DF TO-247 600V 50A 360W IGBT TRANSISTOR
20 Adet Stokta var, şimdi sipariş ver hemen kargoda
Kategori
*42,31 TL den başlayan taksitlerle!
STGW50H60DF IGBT
Type Designator: STGW50H60DF
Type of IGBT Channel: N-Channel
Maximum Power Dissipation (Pc), W: 360
Maximum Collector-Emitter Voltage |Vce|, V: 600
Collector-Emitter saturation Voltage |Vcesat|, V: 2.1
Maximum Collector Current |Ic|, A: 50
Package: TO247
Ürün Bilgisi
STGW50H60DF IGBT
Type Designator: STGW50H60DF
Package: TO247
STGW50H60DF TO-247 600V 50A 360W IGBT TRANSISTOR STGW50H60DF TO-247 600V 50A 360W IGBT TRANSISTOR Yüksek performans, Hızlı Kargo Avantajı ve En uygun fiyat seçenekleriyle ile hemen satın alın. TR1366