STGW80H65DFB TO-247 80A 650V 469W IGBT TRANSISTOR
12 Adet Stokta var, şimdi sipariş ver hemen kargoda
Kategori
*60,57 TL den başlayan taksitlerle!
STGW80H65DFB IGBT
Type Designator: STGW80H65DFB
Marking Code: GW80H65DFB
Type of IGBT Channel: N-Channel
Maximum Power Dissipation (Pc), W: 469
Maximum Collector-Emitter Voltage |Vce|, V: 650
Collector-Emitter saturation Voltage |Vcesat|, V: 1.8
Maximum Gate-Emitter Voltage |Veg|, V: 20
Maximum Collector Current |Ic|, A: 80
Maximum Junction Temperature (Tj), °C: 175
Rise Time, nS: 52
Maximum Collector Capacity (Cc), pF: 385
Package: TO247
Ürün Bilgisi
STGW80H65DFB IGBT
Type Designator: STGW80H65DFB
Marking Code: GW80H65DFB
Rise Time, nS: 52
Package: TO247
STGW80H65DFB TO-247 80A 650V 469W IGBT TRANSISTOR STGW80H65DFB TO-247 80A 650V 469W IGBT TRANSISTOR Yüksek performans, Hızlı Kargo Avantajı ve En uygun fiyat seçenekleriyle ile hemen satın alın. TR0785