STGWT60H65DFB TO-3P 60A 650V 375W IGBT TRANSISTOR
150 Adet Stokta var, şimdi sipariş ver hemen kargoda
Kategori
*63,33 TL den başlayan taksitlerle!
Product Attribute Attribute Value
STMicroelectronics
IGBT Transistors
RoHS:  Details
Si
TO-3P
Through Hole
Single
650 V
1.6 V
20 V
80 A
375 W
- 55 C
+ 175 C
STGWT60H65DFB
Tube
Brand: STMicroelectronics
Ürün Bilgisi
STMicroelectronics
IGBT Transistors
RoHS:  Details
Si
TO-3P
Through Hole
Single
650 V
1.6 V
20 V
80 A
375 W
- 55 C
+ 175 C
STGWT60H65DFB
Tube
Brand: STMicroelectronics
STGWT60H65DFB TO-3P 60A 650V 375W IGBT TRANSISTOR STGWT60H65DFB TO-3P 60A 650V 375W IGBT TRANSISTOR Yüksek performans, Hızlı Kargo Avantajı ve En uygun fiyat seçenekleriyle ile hemen satın alın. TR1442