STP10NM60N TO-220-3 N-CHANNEL 600 V, 0.53 Ω, 10A TO-220, MDMESH™ II POWER MOSFET
32 Adet Stokta var, şimdi sipariş ver hemen kargoda
*15,16 TL den başlayan taksitlerle!
Ürün Bilgisi
Etiketler :
STP10NM60N TO-220-3 N-CHANNEL 600 V, 0.53 Ω, 10A TO-220, MDMESH™ II POWER MOSFET STP10NM60N TO-220-3 N-CHANNEL 600 V, 0.53 Ω, 10A TO-220, MDMESH™ II POWER MOSFET Yüksek performans, Hızlı Kargo Avantajı ve En uygun fiyat seçenekleriyle ile hemen satın alın. TR0056