STP110N8F6 TO-220 110A 80V 200W 0.0065Ω N-CHANNEL MOSFET
100 Adet Stokta var, şimdi sipariş ver hemen kargoda
*11,15 TL den başlayan taksitlerle!
STP110N8F6 MOSFET
Type Designator: STP110N8F6
Marking Code: 110N8F6
Type of Transistor: MOSFET
Type of Control Channel: N -Channel
Maximum Power Dissipation (Pd): 200 W
Maximum Drain-Source Voltage |Vds|: 80 V
Maximum Gate-Source Voltage |Vgs|: 20 V
Maximum Gate-Threshold Voltage |Vgs(th)|: 4.5 V
Maximum Drain Current |Id|: 110 A
Maximum Junction Temperature (Tj): 175 °C
Total Gate Charge (Qg): 150 nC
Rise Time (tr): 61 nS
Drain-Source Capacitance (Cd): 320 pF
Maximum Drain-Source On-State Resistance (Rds): 0.0065 Ohm
Package: TO-220
Ürün Bilgisi
STP110N8F6 MOSFET
Type Designator: STP110N8F6
Marking Code: 110N8F6
Type of Transistor: MOSFET
Total Gate Charge (Qg): 150 nC
Rise Time (tr): 61 nS
Package: TO-220
STP110N8F6 TO-220 110A 80V 200W 0.0065Ω N-CHANNEL MOSFET STP110N8F6 TO-220 110A 80V 200W 0.0065Ω N-CHANNEL MOSFET Yüksek performans, Hızlı Kargo Avantajı ve En uygun fiyat seçenekleriyle ile hemen satın alın. TR1342