STP20NM60FP TO-220F 20A 600V 45W 0.29Ω N-CHANNEL MOSFET
180 Adet Stokta var, şimdi sipariş ver hemen kargoda
*34,45 TL den başlayan taksitlerle!
Product Attribute Attribute Value
STMicroelectronics
MOSFET
RoHS:  Details
Si
Through Hole
TO-220-3
N-Channel
1 Channel
20 A
290 mOhms
- 30 V, + 30 V
3 V
54 nC
- 65 C
+ 150 C
45 W
Enhancement
MDmesh
Tube
Brand: STMicroelectronics
Ürün Bilgisi
STMicroelectronics
MOSFET
RoHS:  Details
Si
Through Hole
TO-220-3
N-Channel
1 Channel
20 A
290 mOhms
- 30 V, + 30 V
3 V
54 nC
- 65 C
+ 150 C
45 W
Enhancement
MDmesh
Tube
Brand: STMicroelectronics
STP20NM60FP TO-220F 20A 600V 45W 0.29Ω N-CHANNEL MOSFET STP20NM60FP TO-220F 20A 600V 45W 0.29Ω N-CHANNEL MOSFET Yüksek performans, Hızlı Kargo Avantajı ve En uygun fiyat seçenekleriyle ile hemen satın alın. TR1190