SUD50P06-15L TO-252 50A 60V 136W 0.015OHM P-CHANNEL MOSFET
54,49 TL + KDV
*6,08 TL den başlayan taksitlerle!
SUD50P06-15L MOSFET
Type Designator: SUD50P06-15L
Type of Transistor: MOSFET
Type of Control Channel: P -Channel
Maximum Power Dissipation (Pd): 136 W
Maximum Drain-Source Voltage |Vds|: 60 V
Maximum Gate-Source Voltage |Vgs|: 20 V
Maximum Gate-Threshold Voltage |Vgs(th)|: 3 V
Maximum Drain Current |Id|: 50 A
Maximum Junction Temperature (Tj): 175 °C
Total Gate Charge (Qg): 110 nC
Rise Time (tr): 70 nS
Drain-Source Capacitance (Cd): 480 pF
Maximum Drain-Source On-State Resistance (Rds): 0.015 Ohm
Package: TO-252
Ürün Bilgisi
SUD50P06-15L MOSFET
Type Designator: SUD50P06-15L
Type of Transistor: MOSFET
Total Gate Charge (Qg): 110 nC
Rise Time (tr): 70 nS
Package: TO-252
SUD50P06-15L TO-252 50A 60V 136W 0.015OHM P-CHANNEL MOSFET SUD50P06-15L TO-252 50A 60V 136W 0.015OHM P-CHANNEL MOSFET Yüksek performans, Hızlı Kargo ve en uygun fiyat seçenekleriyle hemen satın alın. TR5037