TK100E08N1 TO-220 100A 80V 225W 0.0032OHM N-CHANNEL MOSFET
100 Adet Stokta var, şimdi sipariş ver hemen kargoda
*12,67 TL den başlayan taksitlerle!
Product Attribute Attribute Value
Toshiba
Product Category: MOSFET
RoHS:  Details
Si
Through Hole
TO-220-3
N-Channel
1 Channel
80 V
214 A
3.2 mOhms
- 20 V, + 20 V
2 V
130 nC
- 55 C
+ 150 C
255 W
Enhancement
U-MOSVIII-H
TK100E08N1
Tube
Brand: Toshiba
Ürün Bilgisi
Toshiba
Product Category: MOSFET
RoHS:  Details
Si
Through Hole
TO-220-3
N-Channel
1 Channel
80 V
214 A
3.2 mOhms
- 20 V, + 20 V
2 V
130 nC
- 55 C
+ 150 C
255 W
Enhancement
U-MOSVIII-H
TK100E08N1
Tube
Brand: Toshiba
TK100E08N1 TO-220 100A 80V 225W 0.0032OHM N-CHANNEL MOSFET TK100E08N1 TO-220 100A 80V 225W 0.0032OHM N-CHANNEL MOSFET Yüksek performans, Hızlı Kargo Avantajı ve En uygun fiyat seçenekleriyle ile hemen satın alın. TR0526