TK13A65U TO-220F 13A 650V 50W 0.32Ω N-CHANNEL MOSFET
15 Adet Stokta var, şimdi sipariş ver hemen kargoda
*16,97 TL den başlayan taksitlerle!
Ürün Bilgisi
TK13A65U TO-220F 13A 650V 50W 0.32Ω N-CHANNEL MOSFET TK13A65U TO-220F 13A 650V 50W 0.32Ω N-CHANNEL MOSFET Yüksek performans, Hızlı Kargo Avantajı ve En uygun fiyat seçenekleriyle ile hemen satın alın. TR0256