TPS54040ADGQR - (5404A) MSOP-10 PMIC - SWITCHING VOLTAGE REGULATOR IC
Stok Kodu
EN-PM-0286
Fiyat
115,85 TL + KDV
*12,92 TL den başlayan taksitlerle!
Product Attribute Attribute Value
Texas Instruments
Product Category: Switching Voltage Regulators
RoHS:  Details
800 mV to 39 V
500 mA
42 V
1 Output
Buck
MSOP-PowerPad-10
SMD/SMT
581 kHz
116 uA
- 40 C
+ 125 C
TPS54040A
Reel
Cut Tape
MouseReel
3.5 V
Brand: Texas Instruments
Ürün Bilgisi
Texas Instruments
RoHS:  Details
800 mV to 39 V
500 mA
42 V
1 Output
Buck
MSOP-PowerPad-10
SMD/SMT
581 kHz
116 uA
- 40 C
+ 125 C
TPS54040A
Reel
Cut Tape
MouseReel
3.5 V
Brand: Texas Instruments
TPS54040ADGQR - (5404A) MSOP-10 PMIC - SWITCHING VOLTAGE REGULATOR IC TPS54040ADGQR - (5404A) MSOP-10 PMIC - SWITCHING VOLTAGE REGULATOR IC Yüksek performanslı ve güvenilir bu entegre devre, elektronik projeleriniz ve cihazlarınız için ideal çözümü sunar. EN-PM-0286